Construiește-ți viitorul cu noi.

Agent de vânzări

Specialist Achiziții

Gestionar depozit

ANGAJĂM

Candidatul Ideal

    • Orientare spre rezultat și atitudine proactivă;
    • Bune abilități de exprimare și negociere;
    • Persoană atentă la detalii, capabilă de ascultare activă;
    • Gândire bazată pe logică;
    • Flexibilitate și adaptare la schimbare;
    • Abilitate de identificare și soluționare a problemelor;
    • Abilitate de identificare a nevoilor clienților;
    • Experiența pe o poziție similară;
    • Studii superioare (din domeniile de studiu Economice, Management, Finanțe – Bănci, Administrație Publică, Inginerie – reprezintă avantaj)
    • Abilități de comunicare în limba engleză;
    • Abilități avansate de utilizare a MS EXCEL;
    • Disponibilitate pentru deplasări în țară și străinătate;
    • Permis de conducere categoria B;

Responsabilități :

    • Identificarea furnizorilor potențiali pentru achiziționarea produselor optime vânzării conform direcțiilor strategice și a politicii comerciale;
    • Realizarea strategiei de achiziție produs conform direcțiilor strategice și a politicii comerciale pentru grupele de produse din portofoliu și pentru produsele noi;
    • Managementul stocurilor cu asigurarea unui stoc optim de produse vandabile și menținerea stocului pe game de produse la nivelul planificat conform planului lunar, trimestrial, anual;
    • Urmărirea îmbunătățirii performanțelor furnizorilor pentru atingerea obiectivelor de vânzări, bugete de achiziție, bugete de campanie co – branding atrase, termene și condiții de livrare, termene de plată;
    • Analiza trimestrială, cu update – uri lunare, cu privire la concurență, piață, prețuri, oportunități de business, raportată la categoriile și produsele optime pentru creșterea afacerii;
    • Raportarea lunară, trimestrială și anuală privind încadrarea în planul de achiziții, nivelul stocurilor și încadrarea în bugetul planificat.

Beneficii :

    • Instruire specifică postului la angajare;
    • Salariu motivant;
    • Tichete de masă;
    • Carduri cadou cu diferite ocazii;
    • Posibilitate de promovare și dezvoltare profesională;

Hai să vorbim

Echipa noastră

Narcis Pop, Director general

Florin Cazacu, Director executiv

Dorel Bercea, Director vânzări

Melania Bălaj, Director logistică

HAI SĂ CONSTRUIM CARIERE REMARCABILE ÎMPREUNĂ!

Vino și tu în echipa noastră

Îmi exprim consimțământul ca EURO NARCIS S.R.L. să îmi prelucreze datele cu caracter personal pe durata și în scopul evaluării candidaturii mele în cadrul proceselor de recrutare specifice funcției/funcțiilor pentru care îmi dau acordul prin bifarea uneia dintre opțiunile de mai sus: