Construiește-ți viitorul cu noi.

Agent de vânzări

Manager zonal vânzări

Gestionar depozit

ANGAJĂM

Mercantizor Key Account

Candidatul Ideal

  • Orientare spre rezultat și atitudine proactivă;
  • Bune abilități de exprimare și negociere;
  • Persoană atentă la detalii, capabilă de ascultare activă;
  • Gândire bazată pe logică;
  • Abilitate de identificare și soluționare a problemelor;
  • Abilitate de identificare a nevoilor clienților;
  • Studii superioare – reprezintă un avantaj;
  • Disponibilitate pentru deplasări în țară;

Responsabilități :

  • Servisarea clienților de tip Key Account din zona alocată;
  • Verificarea și aranjarea pe raft a produselor din punct de vedere cantitativ și calitativ, în conformitate cu planograma;
  • Menținerea unei relații optime de colaborare cu șefii de raion din magazinele clienților aparținând zonei arondate;
  • Vizitarea tuturor clienților Key Account din zona alocată;

Beneficii :

  • Instruire specifică postului;
  • Salariu motivant;
  • Bonusuri în raport cu performanțele;
  • Tichete de masă;
  • Carduri cadou cu diferite ocazii;
  • Posibilitate de promovare și dezvoltare profesională;
  • Autoturism de serviciu ;
  • Smartphone de serviciu;
  • Apartenența la o echipă tânără și dinamică de profesioniști.

Hai să vorbim

Echipa noastră

Narcis Pop, Director general

Florin Cazacu, Director executiv

Dorel Bercea, Director vânzări

Melania Bălaj, Director logistică

HAI SĂ CONSTRUIM CARIERE REMARCABILE ÎMPREUNĂ!

Vino și tu în echipa noastră

Îmi exprim consimțământul ca EURO NARCIS S.R.L. să îmi prelucreze datele cu caracter personal pe durata și în scopul evaluării candidaturii mele în cadrul proceselor de recrutare specifice funcției/funcțiilor pentru care îmi dau acordul prin bifarea uneia dintre opțiunile de mai sus:
Separă adresa de e-mail cu o virgulă.